گالری تصاویر

 

آخرين مهلت ثبت نام و حذف و اضافه

فرستادن به ایمیل چاپ

از تاريخ دوشنبه ٨/١٧ لغايت چهارشنبه ٨/١٩ اخرين مهلت حذف و اضافه و ثبت انتخاب واحد است. دانشجويان محترم چنانچه تا تاريخ ذكر شده نسبت به ثبت انتخاب واحد خود اقدام ننمايند ترم جاري براي آنها مرخصي ثبت ميشود.

آموزش دانشگاه

 

اخرين مهلت حذف و اضافه

فرستادن به ایمیل چاپ

قابل توجه دانشجويان محترم كه هنوز حذف و اضافه ننموده اند، آخرين مهلت حذف و اضافه سه شنبه چهارم آبان تا پنجشنبه ششم آبان ماه است.

 

قابل توجه دانشجويان رشته پرستاري

فرستادن به ایمیل چاپ

به اطلاع دانشجویان رشته پرستاری که در نیمسال جاری کارآموزی در عرصه دارند می رساند چنانچه تا اول مهر نسبت به انتخاب واحد وتعیین تکلیف شهریه اقدام ننمایند بنا به تصمیم معاونت مالی از گروه بندی و معرفی آنها به بیمارستان خودداری بعمل خواهد آمد و کارآموزی آنها به ترم بعد موکول خواهد شد.

 

در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی صورت گرفت: امضای تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی با استانداری کرمان

فرستادن به ایمیل

در سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» و در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و با توجه به انتخاب استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی توسط رئیس‌جمهور، با توجه به رویکردهای مردمی بودن و درون‌زایی مورد تاکید در این سیاست‌ها و به منظور دستیابی به توسعه و توازن منطقه ای و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بخش خصوصی، تفاهم نامه ای بین استانداری کرمان و دانشگاه آزاد اسلامی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا رزم‌حسینی استاندار استان کرمان در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال جاری به «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» گفت: در راستای یکی از بندهای اصلی اقتصاد مقاومتی که مردمی کردن اقتصاد ایران است و براساس منویات مقام معظم رهبری، استان کرمان از چندی پیش کار مردمی کردن اقتصاد مقاومتی را شروع کرده است.

وی افزود: این امر از شهرستان قلعه گنج استان کرمان شروع شد. به این صورت که موسسه بنیاد مستضعفان متولی امر توسعه و اجرای اقتصاد مقاومتی در آن منطقه شد و خوشبختانه به دلیل موفقیت این ایده در منطقه، در کل شهرستان قلعه گنج گسترش پیدا کرد.

رزم‌حسینی با بیان اینکه استان کرمان تاکنون موفق شده در 60 روستای قلعه گنج صندوق‌های توسعه محلی ایجاد کند، گفت: این صندوق‌ها با مشارکت مردم، نسبت به ایجاد اشتغال و خلق ثروت فعالیت می کنند. به دنبال سرمایه گذاری‌های بنیاد مستضعفان، بخش خصوصی نیز به این حیطه وارد شد که سبب امیدوار شدن مردم و افزایش ضریب امنیتی شهرستان شد.

وی افزود: هم اکنون اقدامات خوبی در حوزه تغییر الگوی کشت توسط مدیریت توسعه منطقه که همان بنیاد مستضعفان است، آغاز شده و خوشبختانه سیاست اصلی اقتصاد مقاومتی که به دنبال توانمند سازی مردم است، در این منطقه انجام شده است. (متن کامل خبر)

 

تقويم دانشگاهي نيمسال اول سال تحصيلي ٩٦-١٣٩٥

فرستادن به ایمیل چاپ

انتخاب واحد:

سه شنبه ٩٥/٦/١٦

لغايت

پنجشنبه ٩٥/٦/٢٥

******************

شروع كلاسها:

شنبه ٩٥/٦/٢٧

******************

حذف و اضافه:

شنبه ٩٥/٧/١٠

لغايت

چهارشنبه ٩٥/٧/١٤

******************

پايان كلاسها:

پنجشنبه ٩٥/١٠/١٦

*******************

امتحانات:

شنبه ٩٥/١٠/١٨

لغايت

پنجشنبه ٩٥/١٠/٣٠

 
 


 
اعضا : 582
محتوا : 255
لینك وب ها : 56
مشاهده بازدیدهای مطالب و محتوا : 655835
ما 6 مهمان ها آنلاین داریم 
بهترین حال نمایش در مرورگر فایرفاکس

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند محفوظ میباشد. Designed by گروه فناوری سیکا.